خرید دستگاه صورت از چه نوع بهتر است؟

  خرید دستگاه صورت از چه نوع بهتر است؟

  خرید دستگاه صورت از چه نوع بهتر است؟

  دستگاه تاتو صورت 

   

  یکی از کارهای آرایشی بهداشتی که امروزه در میان جوانان رایج شده است، زدن طرح های تاتو روی بدن می باشد. افراد بسیاری به این حرفه روی آورده اند، و یکی از سوالات رایج در این زمینه این موضوع است که دستگاه تاتو چی بخرم؟ خرید دستگاه تاتو صورت و خرید دستگاه تاتو بدن در میان تاتوکاران رایج است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

  نام دیگر دستگاه های تاتو صورت، دستگاه میکروپیگمنتیشن است که در سه دسته به متقاضیان عرضه می گردد. هنگام خرید دستگاه تاتو صورت با سه نوع دستگاه زیر روبرو هستید:

  1-           دستگاه تاتو صورت تبلت دار و فاقد تبلت

  2-           دستگاه تاتو صورت ، در انواع پیچی و تی یا کارتریج

  3-           دستگاه سوزن دار یا با سر پلاکی

   

  خرید دستگاه تاتو صورت

  تاتو صورت 

   

  برای انتخاب دستگاه در بین سه مورد بالا بهتر است آنچه انتخاب می کنید، با توان مالی و هدفی که از آن دنبال می کنید، مطابقت داشته باشد. با آشنایی با ویژگی هر کدام می توانید دست به انتخاب بهتری بزنید.

  دستگاه تاتو صورت تبلت دار


   

   

  1-      خرید دستگاه تاتو صورت از نوع تبلت دار: این دستگاه دارای یک قلم می باشد که از طریق کابل به تبلت اتصال می یابد. در این تبلت انواع برنامه کار قلم، بسته به ناحیه ای که باید تاتو صورت بگیرد، وجود دارد. با انتخاب هر نوع برنامه، طرز کار سوزن های سر قلم متفاوت می شود. برای مثال سرعت رفت و برگشت سوزن ها، در ناحیه خط چشم، خط لب و ابرو متفاوت است. در نوع دستگاه بدون تبلت، این قلم از طریق کابل به آداپتور وصل شده و بسته به تجربه خود تاتوکار است که تنظیم سرعت سوزن، با دکمه هایی که روی قلم قرار دارد انجام می شود.

   

   

   

  دستگاه تاتو صورت پیچی و کارتریج

   

  2-           خرید دستگاه تاتو صورت از نوع کارتریج و پیچی : همانطور که از نام آن پیداست، این نوع دستگاه با نحوه اتصال سوزن به قلم دستگاه است که نام گذاری شده است. در نوع پیچی، سوزن با پیچش به قلم اتصال می یابد و  در کارتریج، سوزن به قلم چفت می شود.

   

   

  اما عملکرد هر کدام به چه صورت است؟

  خرید دستگاه تاتو صورت از نوع پیچی باید توسط کسانی انجام شود که به دنبال هاشور ابرو به صورت مویی هستند. رنگ را به گونه ای بسیار ظریف در زیر پوست تزریق می کند. برای کاشت خط چشم بهتر است از این نوع دستگاه خریداری نمایید.

  اما دستگاه تاتو کارتریج، رنگ را به گونه ای واضح تر به زیر پوست تزریق می کند. اگر می خواهید لب را تاتو کنید یا برای ابرو یا پوست سایه بزنید بهتر است از این دستگاه استفاده کنید.

  دستگاه های تاتو دو سر 

   

  دستگاه هایی به بازار آمده است که به طور همزمان، دوسر تی و پیچی دارد که می توان با یک دستگاه از هر دو نوع سوزن در انجام تاتوهای خود استفاده کرد.

   

  3-      خرید دستگاه تاتو صورت از نوع سر پلاکی و سوزن : نام این دستگاه در بازار، موزاییک یا بایوتاچ است. به این صورت است که سر سوزنش با سایز دستگاه ها متفاوت بوده و به صورت تی وصل نمی شود. نسبت به دستگاه های قدیمی تاتو، بزرگ تر بوده و سوزن آن با کیفیت تر می باشد. تزریق رنگ آن بسیار ظریف و با کیفیت است. و صدای کمتری نسبت به آنها دارد.

   

   

  خرید دستگاه تاتو بدن

  به دلیل کلفت تر بودن پوست بدن، نسبت به پوست صورت، تفاوتی بین این دستگاه ها وجود دارد. فرق دستگاه تاتو صورت با بدن در اندازه آنها می باشد. سطح پوست بدن که باید تاتو شود بسیار گسترده تر بوده و برای انجام این عملیات در زمان بیشتر، قدرت موتور دستگاه تاتو باید بیشتر باشد. انواع دستگاه تاتو بدن، گان و پن میباشد که در ایران موجود میباشد.

   

   

  دستگاه تاتو گان

  1-      دستگاه تاتو بدن از نوع گان : از اولین دستگاه ها که با آن کار تاتو بدن را انجام می دهند، گان و روتاری می باشد. از لحاظ ظاهری سنگین بوده و سر و صدای آن حین کار بسیار زیاد می باشد. نتیجه کار آن بسیار با کیفیت بوده و رنگ را به صورت قوی در پوست می کارد. می توان این دستگاه را برای کار به ترانس متصل کرد.

  این دستگاه به صورت دو پک عرضه می شود. یک پک آن شامل دو گان است و پک دیگر، یک گان دارد و یک روتاری، علت این امر سخت بودن عمل تعویض سوزن دستگاه می باشد. از یک گان برای زدن خطوط نازک و از سر دیگر برای زدن سایه و پر کردن بین خطوط استفاده می شود. که در پک یک گان و یک روتاری نیز عمل سایه زنی را روتاری انجام می دهد.

  لازم به ذکر است برای خریداری دستگاه های گان نسبت به خرید دستگاه تاتو صورت باید هزینه بیشتری بپردازید.

   

   

   

   

   

   

  دستگاه تاتو بدن پن 

  2-      دستگاه تاتو بدن از نوع پن : مدرن ترین دستگاه در میان ابزار تاتو بدن، این نوع است. علت این امر استفاده از سوزن های یکبار مصرف در آن است. سوزن آن به صورت کارتریجی چفت شده و تعویض سوزن در آن بر خلاف گان بسیار راحت است. وزن کمی داشته و نویز اضافی هنگام کار ندارد. اگر از نوع EZ آن خریداری کنید قلم آن کمترین لرزش را خواهد داشت.

  دستگاه های پن با پدال و ترانس کار می کنند. اما دستگاه پن از نوع EZ نیاز به این دو وسیله نداشته و می تواند با اتصال به آداپتور کار کند.

  از لحاظ قیمت دستگاه های پن از نوع روتاری و گان قیمت بیشتری داشته و بر حسب ورژن ساخت، تفاوت قیمت در حد 200 الی 500 هزار تومان دارند.

  • اصفهان - خیابان شمس آبادی
  • -09130085955

  Search