خرید لوازم تاتو استاندارد و حرفه ای

  خرید لوازم تاتو استاندارد و حرفه ای

  تاتو چیست


  خرید لوازم تاتو استاندارد و حرفه ای

   

  تاتو از قدیم الایام در بین افراد مرسوم بوده و امروزه این کار به صورت گسترده تر، توسط دستگاه های مجهز و مدرن انجام می گیرد. برای انجام کار تاتو، خرید لوازم تاتو با ویژگی ها و استانداردهای قابل قبول از فروشگاه لوازم تاتو معتبر لازم است. عمل تاتو یک کار بهداشتی بوده و باید در نهایت بهداشت توسط افراد ماهر صورت گیرد، در غیر اینصورت برای پاک کردن پوست خود از طرح های نازیبا باید انرژی و وقت و هزینه بسیاری صرف نمایید.  

  تاتو به تزریقات جوهر به لایه درم پوست گفته می شود. این عمل به وسیله دستگاه مخصوص انجام می شود. سوزن های موجود در این وسیله به سرعت های مختلف به اندازه 50 مرتبه تا 3000 دفعه داخل پوست به عمق یک میلی متر فرو رفته و بیرون می آیند. و رنگ های مختلف جوهر را در این لایه تثبیت می کنند. اگر کار تاتو در سطح پوست یعنی بخش اپیدرم پوست انجام شود، ماندگار نبوده و با رشد سلول های پوستی و از بین رفتن آنها، جوهر نیز از روی پوست پاک می شود.

  لایه درم، به دلیل داشتن سلولهای ثابت، طرح تاتو را برای ابد در پوست نگه می دارد.

   

   

  انواع وسایل مخصوص در فروشگاه لوازم تاتو

  لوازم تاتو

  با خرید لوازم تاتو می توان از آن در آرایشگاه های زنانه و مردانه برای انجام اعمال زیبایی نظیر تاتو ابرو، تاتو خط چشم و خط لب استفاده کرد. زدن طرح های مختلف برای پوشاندن جای سوختگی یا نقص های مادرزادی از دیگر مزایای تاتو می باشد.

  برای خرید لوازم تاتو باید به میزان مهارت خود دقت داشته باشید. اگر تازه کار هستید، به لوازم ارزان تر یا غیر حرفه ای نیاز دارید. در کنار آن انواع پوست مصنوعی به شما برای طرح زدن و تسلط بر طراحی و کار با ماشین بر روی پوست کمک می کند. انواع ماژیک و قلم برای هاشور و طراحی بر روی پوست نیاز دارید. سوزن های تاتو، خط کش های مورد نیاز برای قرینه کردن ابرو از دیگر لوازم است.

  برای تاتو کاران حرفه ای برای خرید لوازم تاتو انواع ابزار و دستگاه وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می گردد:

  1-           جوهر اصل و استاندارد برای جلوگیری از نفوذ باکتری به جریان خون در ده رنگ

  2-           انواع دستگاه کویلی، روتاری، پنوماتیک، سایه زن و خط انداز تاتو

  3-           دستگاه استریل کننده سوزن تاتو و خود دستگاه تاتو، در غیر اینصورت افراد به ویروس هایی نظیر ایدز و هپاتیت دچار خواهند شد.

  4-           انواع کرم بی حسی موضعی برای کاهش درد حین عمل

  5-           سوزن های مختلف در سایز های متفاوت

  6-                     کاپ نگهدارنده جوهر تاتو

  7-           شابلون هایی که به وسیله آن طرح های مختلف ابرو و خط چشم و طرح های مختلف را بر روی پوست چاپ می اندازد.

  8-           محو کن تاتو

   

   

  ویژگی سوزن های تاتو

  سوزن تاتو نوع بلید

  سوزن تاتو انواع مختلف دارد که با توجه به هدف تاتوکار انتخاب می شود. با توجه به اینکه سوزن را برای تاتو صورت می خواهید یا تاتو بدن، نوع سوزن انتخابی تان هنگام خرید لوازم تاتو، متفاوت خواهد بود. سوزن های مخصوص عمل میکروبلیدینگ به سوزن های بلید، معروف است و انواع مختلف دارد. اگر سر آن کج باشد، آن را برای هاشور ابرو و اگر سر آن یو شکل باشد، برای تاج ابرو استفاده می شود.

   

  خرید لوازم تاتو - سوزن های کارتریج

  انواع سوزن تاتو

   

  اگر دستگاه تاتو شما دستگاه پن باشد می توانید از سوزن های کارتریج خریداری کنید، این سوزن ها مخزن جوهر را همراه خود دارد و یکبار مصرف است. با نام های RL. RS. همچنین  M1 . M2 و RM در بازار موجود است که هر کدام برای موارد مختلف استفاده می شود.

  RL : در این سوزن سر ها با فاصله کمی از هم قرار داشته و خط زن گرد می باشد.

  RS : این سوزن برای زدن سایه مورد مصرف قرار می گیرد.

  M1 : این نوع از سوزن تخت بوده و از دو ردیف تشکیل شده که از آن برای زدن سایه و پر کردن نواحی خالی کوچک استفاده می شود.

  M2 : این سوزن مانند سوزن بالایی است اما بر خلاف نوع یک برای پر کردن نواحی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

  هنگام خرید لوازم تاتو در میان سوزن های کارتریج برای اینکه بتوانید تاتو صورت را به صورت با کیفیت انجام دهید، از سوزن های پیچی نانو از دسته کارتریج انتخاب کنید. و نوع ساده آن برای تازه کاران مناسب است و این افراد زمان خرید لوازم تاتو برای تمرین، می توانند از این سوزن برای تمرین روی پوست مصنوعی استفاده کنند.

   

  جوهر تاتو کورو سامی

  خرید لوازم تاتو – جوهر تاتو 

  جوهر های تاتو اگر در مارک و برند معتبر خریداری نشود، ممکن است باعث عوارض خطرناک برای پوست شود.  هنگام خرید لوازم تاتو، یا انتخاب جوهر برای تزریق توسط تاتو کار، این برندها را به خاطر بسپارید و از میان بهترین جوهر های تاتو، جوهر خود را انتخاب کنید.

  جوهر اینتنز: جوهر رنگ مشکی تحت این برند، از با کیفیت ترین جوهرهاست. این جوهر دوام بالایی داشته و هرگز کمرنگ و به راحتی پاک نمی شود.

  جوهر kuro sumi و مادران هزاره ، جوهر بلود لاین، و جوهر همه منظوره از دیگر برندهای معتبر می باشد.

  استار برایت و رادیانت از دیگر پر فروش های جوهر تاتو، هنگام خرید لوازم تاتو میباشد.

   

  در مقاله ای دیگر به طور مفصل به توضیح و معرفی انواع دستگاه تاتو می پردازیم.
  • اصفهان - خیابان شمس آبادی
  • -09130085955

  Search